ul. Kwiatowa 2 , 77-300 Człuchów

tel. 59 834 41 17, tel./fax  59 834 22 17, tel. GSM  698 827 211

e-mail: duet@pro.onet.pl


Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
sobota 8.00 – 14.00

www.duet-czluchow.pl

www.duet-czluchow.net.pl

Firma

PPHU „Duet” spółka jawna jako hurtownia zajmuje się handlem detalicznym i hurtowym materiałami drewnopochodnymi.

„Duet” jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o dużym zapleczu technicznym i nowoczesnym parku maszynowym. Świadczymy usługi w zakresie cięcia i formatowania płyt, okleinowania wąskich krawędzi obrzeżami PCV. Duże możliwości pozwalają ponadto na wycinanie łuków, narożników, frezowanie oraz wycinanie otworów.

Szczególnie dumni jesteśmy z działu zajmującego się produkcją mebli/kuchni na zamówienie dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

 

Firma „Duet” nieustannie inwestuje w szkolenia pracowników, dzięki czemu pracujemy zgodnie z najnowszymi technologiami.

Przez wszystkie lata naszej działalności nabraliśmy doświadczenia, podjęliśmy współpracę z najlepszymi polskimi producentami w branży, a wszystko to dla dobra naszych klientów. Firma „Duet” jest jednym z punktów projektu STREFA PŁYT. W ofercie znajdują się produkty Kronospan, tj. płyty wiórowe surowe, płyty wiórowe melaminowane, blaty robocze, płyty mdf, hdf, osb, płyty pilśniowe, panele podłogowe.

Jesteśmy również przedstawicielem regionalnym jednego z największych producentów różnego rodzaju sklejek – Fabryki „Pisz Sklejka Paged S.A” – na region północno – zachodni Polski. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór materiałów drewnopochodnych klasy I i klasy II.

Ponadto firma oferuje swoim klientom szeroki wybór akcesoriów meblowych takich jak:

– systemy szuflad
– systemy drzwi przesuwnych
– zawiasy
– kosze
– fronty meblowe
– wkręty
– nogi i nóżki

„Duet” dysponuje własnym transportem co stwarza możliwość obsługi klientów na terenie całej Polski.

W swoich planach „Duet” ma stałe poszerzanie oferty handlowej oraz usługowej, utrzymanie stałego poziomu rozwoju, zdobywanie nowych rynków zbytu. Sprawą priorytetową jest utrzymywanie bardzo dobrych stosunków z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Człuchowie, Chojnicach, Sępólnie Krajeńskim, Czarnym i Kiełpinku.