Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów

tel. +48 513 001 957, +48 513 001 946, +48 885 810 878

e-mail: biuro@mirjan24.pl

www.mirjan24.pl

ZOBACZ NA MAPIE

Internetowy Sklep Meblowy Mirjan24 – Poznajmy się!

Witaj drogi kliencie, bardzo nam miło, że jesteś z nami. To wiele znaczy, że zdecydowałeś się odwiedzić właśnie tę stronę i spędzić akurat tutaj, swój cenny czas. Doceniając ten fakt, poświęcamy się idei, według której Twój czas jest bezcenny, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś mógł w przyjemny sposób, dostać to, czego szukasz. Musisz wiedzieć, że ogromnie cenimy sobie zadowolenie klientów i to, aby doświadczenia z firmą Mirjan24 wiązały się tylko i wyłącznie z pozytywnymi wrażeniami. Nie jest to proste, jednak wykonanie tych trudnych zadań, daje w życiu najwięcej satysfakcji. Odrobiliśmy lekcje i szczegółowo przyjrzeliśmy się oczekiwaniom klientów, starannie rozwijając każdy aspekt składający się na ich spełnienie. Jaki jest tego efekt? Zapraszamy do dalszej lektury

Mirjan24 - zarząd

26 lat doświadczenia

Jakie wrażenie na człowieku robi 20-letni samochód, który cieszy się nienagannym stanem lakieru, wzorową pracą silnika i płynną pracą zawieszenia? Świadczy to o klasie samochodu, ale i właścicielu. Nasza firma funkcjonuje i rozwija się od 26 lat, stale pracując nad jej elementami składowymi. W naszym przypadku każdy rok, to duży krok do przodu, który ciągnie za sobą rozwój i jakość oferty.

Meble dla każdego

Na pewno już wiesz, że możesz kupić u nas różnego typu meble. Być może wiesz też, co byś chciał kupić, ale na pewno nie wiesz, ile naszych starań stoi za daną ofertą. Każdy produkt, który oglądasz to starannie przemyślana propozycja. Przygotowując asortyment, rozważamy, czy to jest to, czego nasi klienci oczekują od nas, czy to najlepsza cena, którą możemy zaoferować? Między innymi takie pytania pozwoliły przygotować nam atrakcyjną ofertę dopasowaną do każdej odwiedzającej sklep osoby.

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Nasz klient chroniony jest regulaminem przygotowanym przez kancelarię prawniczą. Zawsze jest dostęp do pełnej informacji na temat zamówienia. Każde zamówienie realizowane zostaje z nienaganną starannością. Od momentu jego złożenia do momentu dostarczenia mebla do domu klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość zwrócenia zakupionego mebla w ciągu 14 dni.

 

Producent mebli

Nasza historia z meblami rozpoczęła się od skromnej załogi i początkowo skupiała się wokół produkcji kilku mebli. Doskonały zmysł do projektowania mebli i staranne ich wykonanie w krótkim czasie zaowocowało zachwytem klientów i setkami zamówień. Był to na tyle silny bodziec, by dać solidny grunt pod rozwój firmy. Aktualnie jest to 26-letnia prężnie rozwijającą się firma, sprzedająca z powodzeniem dziesiątki tysięcy mebli, do domów w całej Europie i nie tylko. Taka sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby nie fakt, że jesteśmy fachowcami w naszej dziedzinie. Nie bez znaczenia, jest tutaj też otwarty umysł. Pozwala on nam szybko reagować na zmiany i dostosować się do nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektownie dostrzegać nowe trendy i umiejętnie je wykorzystywać. W efekcie zaskakujemy klientów stale odświeżaną ofertą. Drogi kliencie decydując się na meble firmy Mirjan24, dokładasz cegiełkę do budowy naszej historii, za co Ci serdecznie dziękujemy i w zamian gwarantujemy pełną satysfakcję z wyboru naszych mebli.

 

Własny transport

Najwyższą jakość usług można zachować tylko dzięki zachowaniu pełnej kontroli nad procesem jej realizacji. Dlatego transport zamówionych u nas mebli odbywa się w 100% po naszej stronie. Zespół wyspecjalizowanych logistyków dba o to, aby meble dostarczone były zawsze na czas, w nienaruszonym stanie. Ponad 120 pojazdów zabezpiecza zamówienia, przed zaleganiem na magazynie. Dbamy również o to, aby nasz klient był w pełni poinformowany o statusie zamówienia, a także terminie jego realizacji. Stale badamy i analizujemy ten proces, aby dostarczać Wam meble w jeszcze bardziej przystępny sposób. Dzięki temu z każdym rokiem wśród naszych klientów odnotowujemy wzrost oceny dostawy mebli. Jest to dla nas gorąca motywacja, która zachęca do stawiania poprzeczki jeszcze wyżej. Z każdym rokiem pragniemy zaskakiwać wszystkich, wzrostem jakości prezentowanej oferty.

Starannie wyselekcjonowane tkaniny

Osobiście projektujemy nasze meble od początku do końca. Decydujemy między innymi o tym, jakie tkaniny zostaną wykorzystane w nowym projekcie. Tkaniny to temat, który jest nam doskonale znany. Prowadzimy własną hurtownię materiałów Mir-tex, która już od 15 lat rozwija się i prosperuje. Dzięki niej zbudowaliśmy ogromne doświadczenie na temat tkanin tapicerskich i wiemy jak z nich korzystać. Przystępując do nowego projektu, wybieramy z setek tkanin, by wyłuskać te, które najlepiej spełnią swoją funkcję. Nie jest to łatwe, ponieważ zawsze chcemy osiągnąć mistrzowski efekt. Nie tylko wizualny, ale jednocześnie pragniemy zachować jakość i przystępną cenę mebla. Musimy się pochwalić, ponieważ naszym specjalistom wychodzi to idealnie. Przeglądając naszą ofertę, na pewno dostrzeżesz, jak bogaty wybór kolorystyk oferujemy, wśród naszych mebli tapicerowanych.

 

Nowy sklep internetowy – Rumunia

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Kierując się tą dewizą, nie spoczywamy na laurach, ale wkraczamy na kolejny rynek sprzedaży. Stąd początkiem 2018 roku rozpoczęliśmy sprzedaż internetową mebli w Rumunii. Wszystko w odpowiedzi na zapytania i wyjście naprzeciw potrzeb rynków. Oznacza to, że znaleźć nas możecie w takich krajach, jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia.

W każdym z tych sklepów oferujemy darmową dostawę, którą zapewniamy dzięki naszej flocie samochodów dostawczych. Co ważne, udowadniamy, że dostawa może być również expresowa, bo do tych najdalszych zakątków Europy docieramy już w 3 dni.